Seo Destek

Öncelikle seo nedir ve neden desteğe ihtiyacı var ile başlayalım. Seo kelimesi Search Engine Optimization kelimelerinin baş harfleri kullanılarak oluşturulan kısaltmadır. Türkçe anlamı arama motoru optimizasyonu demektir. Bir web sitenizin olması eğer ziyaretçi almıyorsa hiç bir anlam ifade etmez. Web sitesi kurulduktan sonra adresini bir tek siz ve siteyi kuran bilir, halbuki siz satışı müşterilere yapacaksınız ancak müşteriler sitenizin varlığından bi haber. İşte böyle durumlarda ya reklam yapacaksınız ya da seo yapacaksınız, Ben siz dahil bir çok insan aradığı herhangi biş şeyi bulmak için arama motoru kullanıyoruz yani google, yandex, bing, now, yahoo vb siteleri kullanıyoruz. Bu ve benzeri sitelere girerek bulmak istediğimiz şeyi anlatan anahtar kelimeleri yazarak arama ve sıralama başlatmış oluyoruz. İşte bu arama sonuçlarında arama motorunun siteleri neye göre sıraladığını bilmek, arama motorlarının algoritmalarına uygun web siteleri hazırlamak arama motorlarının önemseyeceği başta çıkarmak isteyeceği şekilde reklam yapmak seo uzmanlığı gerektirir. Seo bir nevi sizin arama motoru kullanan insanların potansiyel müşteriniz olduğu anlamına gelir. Şimdi bi düşünün etrafınızda arama motoru kullanmayan insan kaldımı?

freelance-seo-hizmeti
Örnekle daha iyi anlatmaya çalışayim. Ayakkabı sattığınız bir e-ticaret sitesinizin olduğunu düşünelim ve potansiysel müşteri sade vatandaş google 'a girip "yazlık spor ayakkabı modelleri" yazıp arattığında sizin sitenizin arama sonuçlarında ilk sayfada, en başta, ilk 3 te çıkması, arama yapan milyonlarca insandan büyük bir çoğunun sizin sitenize tıkladığı, girdiği anlamına gelir. İşlek bir caddedeki dükkan gibi düşünün, caddeden geçen herkez sizin dükkanınıza giriyor. Peki siteye bu kadar giren varsa alışveriş yapan olur mu? işlek bir caddede dükkanınıza girenlerin alışveriş yapıyor olması demek iyi bir satış danışmanınız ve kaliteli ürünleriniz var demektir. Örneğimize uyarlarsak satış danışmanınız web sitenizin ta kendisi, arayüzü, yazıların okunabilirliği, göze hitap etmesi, sade, anlaşılır ve kolay kullanımlı olmasıdır.

Arama motorlarına sadece para ödeyerekte arama sonuçlarında başta çıkmanız mümkün ancak neden daha çok para veresiniz ki ? Etkin ve verimli bir çalışma ile egrafiktasarim.com size arama motorlarında ilk sayfada, ilk 3'te ve en başta çıkmayı kat kat ucuza sağlayabilir. Aşağıdaki örnekte seo hizmeti verdiğimiz bir siteyi görebilir kısa sürede nasıl aramalarda başta çıktığını görebilirsiniz.

Örnek Seo Çalışması ve Sonucu

egrafiktasarim.com olarak "Tekin İnşaat Güvenlik Ağı" firmasına 2015 yılında yapılan seo hizmeti ile google 'a reklam ücreti ödemeden sektörün en çok aranan kelime grubu olan "inşaat güvenlik ağı" ile yapılan aramalarda 2 aylık bir süreç içinde ilk sıraya yerleşmiştir. Eğer müşterimiz google aramalarda başta çıkmak istiyorum diyerek reklam satın alarak, anahtar kelimelerini belirleseydi bu hizmet yaklaşık olarak aylık 350.00 liraya alacaktı. Bu da yıllık 4200.00 lira eder. Aynı hizmeti çok çok ucuza almaya ne dersiniz.

freelance-seo-destek
garantili-google-yükseltici
Hayretler içinde kalmayın, paralarınızı çöpe atmayın sizde seo hizmetimizle tanışın daha çok müşteriye ulaşın!

egrafiktasarim.com olarak web sitesi yaparken seo uyumlu yaparız buda altyapısı sağlam web sitesi demektir. Seo uyumlu yapılmış web sitelerinin üzerine yapılan seo çalışmaları verimli sonuç verir böylece boşa kürek çekmemiş olursunuz. Her bütçeye uygun seo ve internet reklamcılığı yapmaktayız. Web siteniz google arama sonuçlarında ilk sayfada çıksın istiyorsanız, çok paralar verdim ancak sitem en başta hiç olmuyor diyorsanız, elimizden geleni yaptık ama en fazla 1-2 hafta ilk sırada kalabiliyoruz diyorsanız bizi arayın. freelance seo destek uzmanı arayanlar egrafiktasarim.com ile çalışın, siteniz bulunsun!